Pokaż
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkdin
Ukryj

Złoto i srebro od wieków rozpalają umysły i rozbudzają wyobraźnię ludzi poszukujących sposobów na duże zyski. O ile dawniej tego typu zyski wiązały się raczej jednie z posiadaniem fizycznego złota, o tyle dzisiaj rynki finansowe umożliwiają również pomnażanie środków poprzez odpowiednie wykorzystywanie zmian cen najpopularniejszych kruszców na światowych giełdach.

Wraz z portalem Infoinwestor zapraszamy na najbliższy, bezpłatny webinar poświęcony właśnie inwestycjom w złoto oraz srebro. Spotkanie prowadzone będzie przez Piotra Głowackiego, założyciela portalu Infoinwestor i doświadczonego tradera oraz Kamili Iwickiego, inwestora na rynku kruszców oraz właściciela serwisu zajmującego się skupem i sprzedażą złota.

Webinar odbędzie się już 19 marca (czwartek) o godzinie 19:00. Zarejestruj swoje miejsce i dowiedz się między innymi na czym głównie powinieneś się skupić inwestując w kruszce oraz poznaj prognozy rynku złota na najbliższe 2 lata.
 

Bezpłatna rejestracja

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Rynek Forex Waluty – News
Reklama