Pokaż
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkdin
Ukryj

Pojawia się kolejna okazja do spotkania z profesjonalnym i znanym na całym Świecie traderem! Tym razem będzie to Marcus de Maria, który podobnie jak w zeszłym roku, pojawi się w naszym kraju na zaproszenie twórców portalu InfoInwestor.

Konferencja Marcusa de Maria w Polsce!

Marcus de Maria to człowiek, którego droga życiowa przedstawia się jako klasyczna historia od bankruta do milionera. Mimo ekstremalnie trudnych sytuacji jakie w jakich przychodziło mu się znaleźć, odniósł imponujący sukces i dzisiaj jest nie tylko inwestorem z pokaźnym portfelem inwestycyjnym, ale również inspirującym i popularnym mówcą.

Seminaria stacjonarne prowadzone przez Marcusa odbędą się w kwietniu. Jednak już w najbliższy czwartek, tj. 26.03.2015 o godzinie 20:00 rozpocznie się bezpłatny webinar prowadzony właśnie przez Marcusa. Opowie o swojej drodze, podejściu do inwestycji i strategiach, które stosuje. Webinar potrwa około 1,5 godziny i będzie tłumaczony na język polski.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania tego intrygującego mówcy.

 

Bezpłatna rejestracja

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Rynek Forex Waluty – News
Reklama